Přehled výsledkových listin soutěží zveřejněných ve věstníku MŠMT

Vyhledat podle:

Aktuálně filtrováno podle:

» roku: 2018
» školy: Gymnázium Palackého 1329 Nový Jičín PSČ: 74101
» kategorie: soutěže ZŠ, soutěže SŠ
» zařazení do Excelence: zařazené
Počet odpovídajících výsledků: 27
Rok Jméno a příjmení žáka Škola žáka Pořadí žáka (umístění) Název soutěže Kolo soutěže Kraj Excelence Zařazení soutěže
2018 Linda Supalová Gymnázium Palackého 1329 Nový Jičín PSČ: 74101 5. Logická olympiáda - kat. SŠ krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2018 Linda Supalová Gymnázium Palackého 1329 Nový Jičín PSČ: 74101 33. Logická olympiáda - kat. SŠ ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2018 Lukáš Golaň Gymnázium Palackého 1329 Nový Jičín PSČ: 74101 3. Soutěže v cizích jazycích - francouzština - kategorie B2 krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2018 Vojtěch Mička Gymnázium Palackého 1329 Nový Jičín PSČ: 74101 51. Matematická olympiáda - kategorie C krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2018 Linda Supalová Gymnázium Palackého 1329 Nový Jičín PSČ: 74101 27. Česká lingvistická olympiáda ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2018 Stela Demová Gymnázium Palackého 1329 Nový Jičín PSČ: 74101 7. Olympiáda v českém jazyce - kategorie ZŠ krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž ZŠ
2018 Linda Supalová Gymnázium Palackého 1329 Nový Jičín PSČ: 74101 5. Fyzikální olympiáda - kategorie A krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2018 Filip Mitan Gymnázium Palackého 1329 Nový Jičín PSČ: 74101 10. Fyzikální olympiáda - kategorie A krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2018 Eliška Poláchová Gymnázium Palackého 1329 Nový Jičín PSČ: 74101 18. Fyzikální olympiáda - kategorie B krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2018 František Horák Gymnázium Palackého 1329 Nový Jičín PSČ: 74101 21. Fyzikální olympiáda - kategorie C krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2018 Jakub Dostál Gymnázium Palackého 1329 Nový Jičín PSČ: 74101 50. Fyzikální olympiáda - kategorie D krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2018 Leila Hallal Gymnázium Palackého 1329 Nový Jičín PSČ: 74101 55. Fyzikální olympiáda - kategorie D krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2018 Eliška Poláchová Gymnázium Palackého 1329 Nový Jičín PSČ: 74101 28. Matematická olympiáda - kategorie A krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2018 Viktorie Kafková Gymnázium Palackého 1329 Nový Jičín PSČ: 74101 4. Olympiáda v českém jazyce - kategorie SŠ krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2018 Viktorie Kafková Gymnázium Palackého 1329 Nový Jičín PSČ: 74101 3. Soutěže v cizích jazycích - angličtina SŠ III. A krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2018 Lukáš Goláň Gymnázium Palackého 1329 Nový Jičín PSČ: 74101 5. Soutěže v cizích jazycích - němčina - kategorie - SŠ III.A krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2018 Petr Dětský Gymnázium Palackého 1329 Nový Jičín PSČ: 74101 7. Středoškolská odborná činnost - obor pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2018 Martina Janáčová Gymnázium Palackého 1329 Nový Jičín PSČ: 74101 7. Středoškolská odborná činnost - obor pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2018 Nicole Hyl Gymnázium Palackého 1329 Nový Jičín PSČ: 74101 3. Středoškolská odborná činnost - obor zdravotnictví krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2018 Markéta Müllerová Gymnázium Palackého 1329 Nový Jičín PSČ: 74101 3. Středoškolská odborná činnost - obor zdravotnictví krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2018 Nicole Miková Gymnázium Palackého 1329 Nový Jičín PSČ: 74101 4. Středoškolská odborná činnost - obor zemědělství, potravinářství, lesní a vodní hospodářství krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2018 Jakub Seidler Gymnázium Palackého 1329 Nový Jičín PSČ: 74101 4. Středoškolská odborná činnost - obor zemědělství, potravinářství, lesní a vodní hospodářství krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2018 Ladislav Rýpar Gymnázium Palackého 1329 Nový Jičín PSČ: 74101 2. Středoškolská odborná činnost - obor ochrana a tvorba životního prostředí krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2018 Elizabeth Haywardová Gymnázium Palackého 1329 Nový Jičín PSČ: 74101 2. Středoškolská odborná činnost - obor ochrana a tvorba životního prostředí krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2018 Eliška Poláchová Gymnázium Palackého 1329 Nový Jičín PSČ: 74101 12. Chemická olympiáda - kategorie B krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2018 Martina Janáčová Gymnázium Palackého 1329 Nový Jičín PSČ: 74101 1. Středoškolská odborná činnost - obor pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2018 Petr Dětský Gymnázium Palackého 1329 Nový Jičín PSČ: 74101 1. Středoškolská odborná činnost - obor pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ